Odbitki 30x50

Każde ze zdjęć dostępne jest w postaci oprawionej, sygnowanej odbitki kolekcjonerskiej
wydrukowanej w technologii FineArt Digigraphie®

format odbitki: 30 x 50 cm
papier: Hahnemühle, Canson
rama NIELSEN (profil czarny): 50 x 70 cm
passe - partout NIELSEN spełniające normy archiwalne atest PAT DIN ISO 9706
cena odbitki z oprawą: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zdjęcia są limitowane - ilość odbitek trzy egzemplarze.
Do każdej fotografii dołączony jest certyfikat autentyczności oraz jakości, wydawany przez laboratorium.

Zamówienia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Technologia i koncept Digigraphie® opracowany przez firmę Epson zapewnia najwyższe standardy reprodukcji sztuki gwarantując: jakość, trwałość
i powtarzalność. Znak Digigraphie® to wyznacznik jakości i potwierdzenie autentyczności pochodzenia dzieła, co pozwala na zwiększenie wartości reprodukcji cyfrowej. Marka i symbol Digigraphie® to połączenie technologii druku z wybranym podłożem.
Nośnikiem pracy artystycznej są różnego rodzaju papiery bezkwasowe. Do programu Digigraphie® zostały dopuszczone tylko te podłoża, które spełniają wymagania pod kątem trwałości i jakości. Do każdej pracy wydrukowanej w Digigraphie® dołączony jest certyfikat potwierdzający, że praca została wykonana zgodnie z wymogami technologii i należy do limitowanej edycji.


Certyfikat poświadcza autentyczność wykonania limitowanej kopii pracy autorskiej do celów kolekcjonerskich. Dla zachowania bezpieczeństwa i ochrony przed próbami fałszerstwa do druku certyfikatu został użyty specjalny papier, który posiada dwutonowy znak wodny na całej powierzchni oraz wtopione w strukturę papieru nitki w kolorze żółtym i niebieskimi widoczne jedynie w świetle UV. Dodatkowym zabezpieczeniem certyfikatu jest naklejka holograficzna o grafice w postaci wzorów geometrycznych ciągłych z wygrawerowanym laserowo logo FineArt wraz z indywidualnym numerem i serią.